vaillant kombi en ekonomik nasıl çalışır
0
vaillant kombi en ekonomik nasıl çalışır

Vaillant Kombi En Ekonomik Nasıl Kullanılır?

Artan doğalgaz fatura bedelleri neticesinde kullanıcıların merak ettiği bir konu Vaillant kombi kullanımda nasıl tasarruf sağlanır? Bu makalemizde kullanıcılarımıza bazı püf noktalar belirteceğiz.

Kombiyi kısa süreliğine açıp kapatmak tasarruf sağlar mı?

Tasarruf sağlamak için uygulanan yanlış yöntemlerden birisi de kombiyi belli aralıklarla çalıştırılmasıdır. Vaillant kombiyi belli zaman aralıklarıyla kısa sürelerde çalıştırmak; hem daha fazla yakıt tüketimine, hem de cihazın ömrünün azalmasına neden olabilir. Kısaca söyleyecek olursak Bunun yerine kombinizi; kısık ayarda sürekli çalıştırmak, daha az yakıt tüketimi sağlayacaktır.

Vaillant Kombi bakımının yapılması önemli midir?

Isıtma sisteminize yapılacak düzenli bakım dolayısı ile cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra Kombinizin bakımı yapılarak daha verimli ve daha sorunsuz çalışması sağlanır. Bu sayede, verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak yakıt tasarrufu elde edilir.

Vaillant kombi bakımı detaylı bilgi için Vaillant Kombi bakım sayfamızı ziyaret ediniz…

Vaillant kombi bakımı için randevu ve bilgi almak istiyorsanız 444 5 201 iletişim merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kombi bakımı ücretli midir?

Vaillant Kombi bakımı ücretlidir. Bakım kapsamında kombiye ait komponentlerin hepsinin bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Kalorifer tesisatı ve su basıncı kontrol edilmekte, bacalı modellerde baca çekişi kontrol edilmektedir.

Kombi arızalandığında ne yapmak gerekir?

Vaillant kombi arıza kodu ile karşılaşıyorsanız Vaillant kombi arıza kodları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombinizin arızalanması durumunda 444 5 201 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. İstanbul geneli  Vaillant kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Yazılar

Call Now ButtonÇağrı Merkezi ARA