Vaillant Servis

Güvenilir Hizmet

Vaillant servis merkezi ailesi 24 yılı geçen teknik servis tecrübesi ile siz vaillant kombi kullanıcılarına %100 müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmet vermektedir.

Vaillant ısıtma ve soğutma sektöründe öncü firma olmanın gururu ile sizlere teknolojinin imkan verdiği en az tüketim sağlayan ve en iyi verimi veren cihazlar üretmeyi amaç edinmiştir.  Bünyesinde yer alan tüm teknisyenler uzman eğitmenlerimiz tarafından eğitime tabii olmaktadırlar.

Eğitimli  çağrı merkezi destek ekibimiz ile satış sonrası destekte Türkiye’de  ödül almış tek firma.

  • Teknoloji
  • Güven
  • Destek
  • Kalite
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Çözüm
vaillant servisi hakkında

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

20 Yıldan fazla Vaillant servisi tecrübemiz ile siz müşterilerimize konforlu bir yaşam sunmak için güvenilir ve kaliteli servis hizmetleri sunmaktayız.

Vaillant

Kombiniz arıza kodu mu veriyor?

Vaillant kombi de oluşacak arızaları en hızlı şekilde doğru tespitler ile onarıyoruz. Sık olarak rastlanan arıza kodları ; F1, F2, F3…

Vaillant

Petek temizliği mi yaptıracaksınız

Kombi cihazınızın bakımını yaptırmak kadar peteklerin temizliğini yapmakta önemlidir. Peteklerde biriken tortular ısı kaybına neden olacaktır.

Vaillant

Kombinizin bakıma mı ihtiyacı var?

Daha verimli ve az enerji tüketen kombiye sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunun doğru vaillant kombi bakımı ile mümkün olacağını unutmayınız.

Vaillant

Yedek parça mı arıyorsunuz?

Vaillant kombi arıza onarım ve bakım işlemlerinde orjinal yedek parça kullanmaktadır. Vaillant kombi servisi 1 yıl parça garantisi vermektedir.

Vaillant Blog

Vaillant Hakkında Her Şey

Vaillant kombi hakkında merak ettiğiniz her şey blog sayfamızda bulabilirsiniz.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi ARA